LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vin Veli harron Bora Zemanin/ Zbulon detajet nga jeta private

19 Prill 2021, 08:22, Lifestyle CNA
Vin Veli harron Bora Zemanin/ Zbulon detajet nga jeta private

DJ i njohur Vin Veli ka zbuluar më shumë detaje nga jeta e tij private. Ai ka treguar se, pas ndarjes me  moderatoren Bora zemani, është në një lidhje me një tjetër vajzë prej dy vitesh.

Ai ka shtuar se, partnerja e tij aktuale nuk i përket botës së medias dhe showbizzit , por është pjesë e juridukut.

Gjithashtu ka treguar se nuk bashkëjeton me partneren e tij por shpreson që kjo të ndodhë në të ardhmen.

I ftuar në emisionin ?Dola te Ola?:  ?Jam në një lidhje prej dy vitesh. Nuk e kam bërë publike. Ajo nuk është pjesë e fushës së artit apo medias. Është pjesë e juridikut dhe për momentin nuk jetojmë bashkë. Shpresoj që në të ardhmen të ndodhë kjo gjë.?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga