LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bjondina me linjat më perfekte/ Fotot më tërheqëse të Mary Bedford

19 Prill 2021, 07:04, Lifestyle CNA
Bjondina me linjat më perfekte/ Fotot më tërheqëse të

Mary Bedford është një nga modelet më tërheqëse të Instagramit. Bjondina ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Ajo është bërë e njohur për fotot dhe linjat e saj tejet perfekte. Tashmë Mary është kthyer në një modele që reklamon produkte të ndryshme të markave të njohura.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Maryt që mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga