LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Poza tunduese me bikini/ Fotot më të komentuara të Ashly Schwan

19 Prill 2021, 08:04, Lifestyle CNA
Poza tunduese me bikini/ Fotot më të komentuara të Ashly Schwan

Ashly Schwan është një nga modelet më sensuale e momentit. Ajo është bërë e njohur falë fotove tunduese që publikon në rrjetet sociale.

Më së shumti publikon foto ku shfaqet me bikini duke treguar linjat e saj perfekte.

Ashly është shumë e njohur edhe si nëj youtuber. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në kanalin e saj.

Gjithashtu ajo njihet edhe si aktore dhe ka qenë pjesë e muzikës më parë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga