LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Monika Kryemadhi siç nuk e keni parë/ Sfidon miqtë dhe bën pompa në karantinë

24 Mars 2020, 16:34, Politikë CNA
Video- Monika Kryemadhi siç nuk e keni parë/ Sfidon miqtë dhe

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka ndarë herë pas here, gjatë këtyre ditëve momente nga jeta e saj në karantinë.

Pasi publikoi fillimisht një foto duke hekurosur dhe më pas një tjetër duke larë enët, Kryemadhi është shfaqur sot duke bërë pompa.

Ajo ka shpërdarë në instastory, një video ku sfidon katër miqtë e saj Olti Currin, Fiori Dardhën, Xhensila Myrtezajn dhe Bes Kallakun.

Një mënyrë mjaft e mirë për të mbajtur veten në formë dhe për t?u stërvitur,në kohën që palestrat janë të mbyllura dhe të gjithë jemi të detyruar të izolohemi.

Lajmet e fundit nga