LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kjo kohë ka nevojë për komunikim”/ Rama tregon “kanalin e emergjencës” ku qytetarët mund të adresojnë problemet e tyre

24 Mars 2020, 19:01, Politikë CNA
“Kjo kohë ka nevojë për komunikim”/ Rama tregon

Kryeministri Edi Rama njofton qytetarët shqiptarë se nga sot do të ketë në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me të apo ministrat, ku mund të adresojnë çdo problem.

Platformën e bashkëqeverisjes www.shqiperiaqeduam.al, është në dispozicion për të transmetuar me shpejtësi çdo shqetësim tuajin tek ai dhe ministrat, shkruan Rama në rrjetet sociale.

“Kjo kohë me një vargmal vështirësish e hallesh nga më të ndryshmet, ka nevojë për komunikim të vazhdueshëm mes individit dhe shtetit, për të adresuar së bashku lloj-lloj problemesh që lindin në jetën e përditshme të njerëzve.

Nga sot ju keni në dispozicion një kanal emergjence për të komunikuar drejtpërdrejtë me mua dhe çdo ministër, duke përdorur ajfonin apo kompjuterin tuaj, duke e adresuar hallin tek www.shqiperiaqeduam.al

Skuadra speciale e platformës së bashkëqeverisjes është në dispozicion për të transmetuar me shpejtësi çdo shqetësim tuajin tek unë e ministrat, që do të lëvizim me shpejtësi për zgjidhjen e çdo halli të mundshëm. Kini besim dhe durim, durim, durim. I love you” shkruan Rama.

 

Lajmet e fundit nga