LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Fakti që jam nga Kosova më ka..."/ Rita Ora e pranon para gjithë botës

25 Maj 2019, 16:13, Aktualitet CNA
"Fakti që jam nga Kosova më ka..."/ Rita Ora e pranon para

Rita Ora ka nisur turneun e koncerteve ?Phoenix World Tour?. Këngëtarja shqiptare ka performuar në Londër dhe emocionet për të kanë qenë të jashtëzakonshme.

Përmes një postimi në Instagram Rita Ora ka treguar se falë punës dhe durimit ka arritur që t?i bëjë ëndrrat e saj realitet. Gjithashtu ka shkruar për vendlindjen e saj duke pohuar para gjithë botës se fakti që është nga Kosova e ka penalizuar në plotësimin e dëshirave e ëndrrave:

?Durimi është një nga gjërat më të rëndësishme që mund të kesh. Miqtë e mi gjithnjë më thonë që unë kam shumë për të thënë dhe që duhet ta mbyll dhe vetëm të këndoj, por për të parën herë në jetën time unë kam mbetur pa fjalë. Të qenurit nga Kosova është e vështirë për ëndrrat që të realizohen, por kur kam ardhur këtu i kam bërë ëndrrat realitet.?

 

 

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Lajmet e fundit nga