LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mungojnë insulinat nëpër farmaci/ “Manastirliu ndëshkon të sëmurët”

25 Maj 2019, 14:33, Aktualitet CNA
Mungojnë insulinat nëpër farmaci/ “Manastirliu

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari i cili ngren shqetësimin për pungesën e insulinave nëpër farmaci.

Qytetari shkruan se ka ?bredhur? në të gjithë farmacitë e Fierit por përgjigja e vetme që ka marrë është se ka mungesë në treg.

Statusi i plotë

Edvin Krimi dhe ndrikull Manestirliu ndeshkojne te semuret,

I lene pa insuline!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje zt. Berisha vajta sot ne farmaci per insulinat e gjyshes, por nuk I mora dot sepse farmacistja me tha eshte mungese nr treg, kam bredhur gjithe Fierin dhe nuk gjeta.Ju lutem publikojeni. Me respekt G.H./CNA.al

Lajmet e fundit nga