LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Emisioni i fundit/ Arbana Osmani "mallëngjehet" dhe zbulon prapaskenat e "Dua të të bëj të lumtur"

25 Maj 2019, 11:30, Aktualitet CNA
Emisioni i fundit/ Arbana Osmani "mallëngjehet" dhe zbulon

Para pak ditësh moderatorja Arbana Osmani paralajmëroi fundin e emisionit “Dua të të bëj të lumtur” i cili do te përfundojë mbrëmjen e sotme.

Emisioni i cili sjell histori prekëse përmes personazheve reale është bërë një ndër më të ndjekurit nga shqiptarët duke arritur me mijëra klikime në platformën ?Youtube? dhe komente të shumta në rrjetet sociale si ?Facebook? apo ?Instagram?.

Arbana është bërë nostalgjike dhe ka postuar disa foto nga regjistrimi i parë e deri në selfiet që i dërgonte mamasë dhe përgatitjet për mbrëmjen e sotme.

 

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga