LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Sytë e saj, shpirti im"/Këngëtarja shqiptare tregon imazhin e vajzës 10 muajshe

25 Maj 2019, 11:50, Aktualitet CNA
"Sytë e saj, shpirti im"/Këngëtarja shqiptare tregon

Në muajin mars të këtij viti, këngëtarja shqiptare Lindita Halimi lindi vajzën e saj, të quajtur Kaimana. Së fundmi ajo ka postuar një video dhe foto të vajzës së saj, Kaimana, tashmë 10-javëshe.

Në një video shumë të ëmbël, këngëtarja tregon se e bija ka filluar të qeshë me lojërat e së ëmës.

Në një tjetër imazh të publikuar në Instagram, Lindita tregon portretin e Kaimanës, duke shkruar:

?Sytë e saj, shpirti im?.

 

Lajmet e fundit nga