LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Edhe në Itali e njohin"/Alketa Vejsiu bën dedikimin emocionues për "Taramelen"

25 Maj 2019, 12:10, Aktualitet CNA
"Edhe në Itali e njohin"/Alketa Vejsiu bën dedikimin

Pak javë më parë , Xheison Bafti ose “Taramelja” , u bë kryefjala e mediave pas deklaratës së Alketa Vejsiut se kishte vendosur t’i ndryshonte jetën.

Në profilin e saj në Instagram, Alketa ka ndarë një video nga puntata e ardhshme e emisionit, ku tregon se tashmë Xheison njihet edhe në Itali dhe shumë të huaj janë ofruar t’a ndihmojnë vogëlushin.

“Diçka e mrekullueshme do te ndodhe te henen me historine e Xheison Baftit. Edhe ne Itali e kane mesuar historine e ketij djali. Pjesa me e madhe qe kane ndihmuar me donacionet e tyre jane emigrante. Skam fjalë.”- shkruan Alketa krahas videos.

Lajmet e fundit nga