LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pasi u bë nënë/Almeda Abazi i habit të gjithë, jep lajmin e madh për karrierën e saj

25 Maj 2019, 08:10, Aktualitet CNA
Pasi u bë nënë/Almeda Abazi i habit të gjithë, jep

Pak javë pasi Almeda Abazi dhe partneri i saj Tolgahan, u bënë prindër për herë të parë, ish modelja ka dhënë një lajm shumë të mirë për karrierën e saj muzikore, ku ka treguar renditjen e këngës së saj, e cila është një nga më të dëgjuarat në Lindjen e Mesme.

?Alabama? titullohet kënga e saj e fundit në bashkëpunim me këngëtarin turk Burak Yeter, e cila është kënga e dytë më e dëgjuar në Itunes në shtetin e Uzbekistanit. Kënga e saj renditet mbi projektet muzikore të artistëve të njohur si Adele apo Coldplay.

 

Lajmet e fundit nga