LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kultivonin kanabis/ Arrestohen dy persona në Memaliaj

25 Maj 2019, 08:20, Aktualitet CNA
Kultivonin kanabis/ Arrestohen dy persona në Memaliaj

Policia ka zbuluar 60 kubikë kanabis në Memaliaj, Tepelenë. Kanabisi i gjetur është asgjësuar.

Si pasojë, kanë rënë në pranga dy persona.

Të arrestuarit janë H.C. 25 vjeç dhe B.C. 47 vjeç, pasi kultivuan kanabisin në fshatin Buz.

Ndërkohë që janë referuar materialet për hetim edhe për kryeplakun e fshatit Buz me inicialet G.Ç./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga