LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A synon të bëhet kryeministër?/ Befason Astrit Patozi

24 Maj 2019, 20:38, Aktualitet CNA
A synon të bëhet kryeministër?/ Befason Astrit Patozi

Moderatori i emisionit ?Zonë e Lirë? Arjan Çani në rubrikën pyetja që vret i drejtoi Astrit Patozit pyetjen e mëposhtme:

?Astrit Patozi, ju duhet të deklaroni sonte publikisht se ambicia juaj e parë dhe e vetme në pjesën tjetër të jetës që ju ka mbetur, është të synoni të kapni karrigen e kryeministrit të Shqipërisë, po apo jo??

Patozi u përgjigj në mënyrë të prerë se nuk e synonte diçka të tillë.

?Jo? Mund të nxjerrim një person nga partia për kryeministër?./CNA.al

Lajmet e fundit nga