LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E akuzoi se i kishte ngacmuar të dashurin/ Këngëtarja e famshme i kërkon falje publike blogerit

24 Maj 2019, 19:06, Aktualitet CNA
E akuzoi se i kishte ngacmuar të dashurin/ Këngëtarja e famshme i

Sherri mes James Charles dhe ish-mikeshës së tij Tati Westbrook bëri bujë në të gjitha mediat e huaja.

Madje kjo gjë i shkaktoi atij humbjen e 2 milion ndjekësve. Pati shumë reagime nga njerëz të tjerë të famshëm ku njëra prej tyre ishte Zara Larsson.

Këngëtarja e njohur tha se James i kishte shkruar të dashurit të saj edhe pse e dinte se ai ishte i lidhur me të.

Mesa duket, Zara është penduar për fjalët e saj, menjëherë pasi dëgjoi mesazhin që James i kishte dedikuar në videon e fundit në ?Youtube?, kështu që vendosi t?i kërkojë të falur publikisht, ku shkruante se nuk duhet të gjykonte pa ditur të gjithë historinë.

Gjërat tani mes tyre kanë ndryshuar pasi James e falenderoi që ajo i kërkoi falje, madje e quajti atë ?ëngjëll?.

Lajmet e fundit nga