LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Denoncimi/ Arrestohet për kontrabandë, rikthehet si doganier me rryshfet

24 Maj 2019, 18:48, Aktualitet CNA
Denoncimi/ Arrestohet për kontrabandë, rikthehet si doganier me

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë publik denoncimin e një qytetari i cili shkruan se në doganës e Morinës, një punonjës i shkarkuar dhe arrestuar më parë nga detyra për kontrabandë, është rikthyer sërish në punë.

Postimi i plotë

Kontrabanda si merite!

Arrestohet pak kohe me pare si kontrabandist por kthehet ne pune duke paguar ryshfet! sb

Pershendetje dr Sajmir Thaçi, Doganier në doganen e Morinit , në faktë ky esht rikthyer në punë sigurisht me parat e kondrabandës sepse ky esht arrestuar para pak kohesh për Shpërdorim , duke lejuar Kafen kondraband nga kosova ne shqiperi, si mundet ky shtet ordiner të kthej ne pun një kondrabandist ? Kujt i sherben ky shtet Narkotrafikant. Perveqse klyshve te tij. Burimet jan te sigurta madje edhe Top Neës e ka dhën lajmin. Flm

Lajmet e fundit nga