LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Çfarë mendon për Sali Berishën?/ Përgjigjet Kujtim Gjuzi

24 Maj 2019, 19:19, Aktualitet CNA

Deputeti Kujtim Gjuzi, i pyetur nga CNA.al për mendimin e tij për ish kryeministrin Sali Berisha theksoi se ai është një lider i papërsëritshëm.

Sipas Gjuzit, Berisha është lider histoik dhe ka përgjegjësi për daljen e opozitës në rrugën e madhe.

?Profesor Doktor Berisha është  gjithmon një lider historik i papërsërithsëm për mua dhe për ne konservatorët. Unë them që Berisha ka përgjegjësi për daljen e opozitës në rrugë të madhe por prap ngelet i papërsërithsëm?,-tha Gjuzi për CNA.al

Lajmet e fundit nga