LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, e shtunë, 25 Maj 2019

25 Maj 2019, 06:08, Aktualitet CNA
Shtypi i ditës, e shtunë, 25 Maj 2019

Këto janë titujt e faqeve të para të shtypit për ditën e sotme, e shtunë, 25 Maj  2019.

“Gazeta Shqiptare”, vjen ma lajmin kryesor ” Ndërtimet 91-2007, Lame: Rastet kur do të merret tapia”, për të vijuar më tej me lajmet nga politika “Sot, protesta e Opozitës, Meta: Ja gati të rishikoj datën e votimeve”.

“Shqiptarja.com”, hapësirën kryesore ia ka kushtuar politikës, “Kriza, politike, Lulzim Basha i vendos kusht Gjermanisë për dialogun” për të vbijuar më tej me deklartën e Metës për rishikimin e datës së zgjedhjeve dhe me ngjarjet e një dite më parë.

 

“Sot, protesta më e madhe në histori”. Ky është titulli me të cilin hapet gazeta ‘Koha Jonë”, për të vijuar më tej me ngjarjet e një dite më parë nga politika.

 

Lajmet e fundit nga