LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Rama më kopjon mua”/ Gjuzi: Është futur profesori i modelingut në Kuvend

24 Maj 2019, 20:47, Aktualitet CNA
“Rama më kopjon mua”/ Gjuzi: Është futur profesori i

Deputeti Kujtim Gjuzi i cili dallohet për mënyrën e tij të veshjes deklaroi për CNA.al se kryeministri edi Rama e ka kopjuar atë në stil.

Gjuzi theksoi se Rama është i shqetësuar me futjen e tij në Parlament.

?Rama më kopjon mua në stil dhe në  veshje. Me ardhjen time në Parlament kanë ardhur profesorët e modelingut në Kuvend?,-tha Gjuzi./CNA.al

Lajmet e fundit nga