LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

16 mijë paund në javë qera/ Rihanna nuk pyet për shpenzimet, dalin fotot e mahnitshme të shtëpisë

25 Maj 2019, 08:40, Aktualitet CNA
16 mijë paund në javë qera/ Rihanna nuk pyet për shpenzimet,

Këngëtarja e njohur Rihanna, sipas “The New York Times”, ka zbuluar se është shpërngulur prej një viti në Londër dhe se po jeton në një shtëpi me qira që është një mrekulli e bardhë londineze.

Shtëpia 4-katëshe ka 7 dhoma gjumi, palestër dhe një kopsht me pamje përrallore dhe paguan plot 16 mijë paund në javë qera.

Ajo tha se po e shijon jetën e saj në kryeqytetin britanik dhe se ka shkuar atje për të qenë më pranë ekipit që punojnë për kompaninë e saj të modës, Fenty.

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga