LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Propozimi që u bë viral/ Aktorja e njohur shqiptare habitet në mes të parkut

25 Maj 2019, 09:25, Aktualitet CNA
Propozimi që u bë viral/ Aktorja e njohur shqiptare habitet në

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Rexhepi, ka marrë së fundmi  propozimin më të pazakontë për martesë. Partneri i saj Blondi Smërqaku, kishte përgatitur një surprizë shumë të bukur për aktoren, që po bën xhiron e rrjetit.

Ai kishte vendosur të maskohej si një person i pa.str.ehë dhe ka shkuar në një park ku Adriana po qëndronte me miqtë e saj dhe i ka kërkuar lëmosh. Aktorja nuk ka ngurruar dhe pa e njohur i ka ofruar atij para.

Në momentin që Blondi merr lekët nxjerr nga çanta një kuti dhe ulet në gjunjë duke i propozuar për martesë. Adriana ka mbetur e habitur teksa nga emocionet ka shpërthyer në të qara./burimi:express

 

 

Lajmet e fundit nga