LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Mashkulli duhet të vijë era djersë"/ Moderatorja shqiptare shokon me deklaratën

25 Maj 2019, 08:25, Aktualitet CNA
"Mashkulli duhet të vijë era djersë"/ Moderatorja

Të ftuara sot në mbrëmje në emisionin “Xing me Ermalin”, do të jenë Flaka Krelani dhe motra e saj, Qëndresa e cila ka folur për profesionin e saj si moderatore sportive dhe për jetën private.

Gjatë një sekuence të publikuar së fundmi në promon e emisionit, Qëndresa flet edhe për mashkullin e saj ideal, dhe gustoja e saj duket tepër befasuese:

?Nuk më pëlqejnë meshkujt e bukur! Mashkulli duhet të vijë era djersë?, shprehet ajo duke shkaktuar të qeshura në publik.

 

Lajmet e fundit nga