LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Nuk më intereson celuliti"/29 vjeçarja tregon me krenari trupin e saj me bikini

25 Maj 2019, 10:40, Aktualitet CNA
"Nuk më intereson celuliti"/29 vjeçarja tregon me krenari

Pak ditë më parë, modelja Sophie Kasaei tha se nuk i interesonin strijat ose celuliti në trupin e saj. Dhe këtë e dëshmoi së fundmi në një set fotosh në Ibiza, ku tregoi linjat e saj.

29 vjeçarja me krenari tregon trupin e saj në këtë set fotografik, e veshur me bikini të zeza si dhe një zinxhir të lidhur rreth e përqark belit.

Lajmet e fundit nga