LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Je një mbretëreshë"/ Aktorja e famshme puth në buzë moderatoren duke i habitur të gjithë

25 Maj 2019, 12:25, Aktualitet CNA
"Je një mbretëreshë"/ Aktorja e famshme puth në

Producentja dhe skenaristja Lena Waithe, vendosi këtë herë të zëvendësonte moderatorin e famshëm Jimmy Kimmel. E ftuara surprizë ishte aktorja e njohur, Halle Berry dhe Lena i kërkoi ikonës së Hollywood-it disa fjalë inspiruese, si ato të fjalimit që dha kur fitoi Oscar si Aktorja më e mirë në 2002.

?Lena,unë të njohur. Kemi punuar bashkë, kështu që e di që je një forcë e natyrës. Je një mbretëreshë e bukur afriko-amerikane. Dhe sot je një shkrimtare, një aktore, një producente dhe sot je një moderatore e një emisioni dhe do shkëlqesh.?- u shpreh Berry.

Me pas ajo i dhuroi një puthje pasionante që u brohorit nga publiku dhe momentalisht po bën xhiron e rrjetit.

Lajmet e fundit nga