LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama tjetër mesazh Bashës/ Ja çfarë i kujton

25 Maj 2019, 12:46, Aktualitet CNA
Rama tjetër mesazh Bashës/ Ja çfarë i kujton

Kryeministri Rama i ka drejtuar një tjetër mesazh kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Në një postim në rrjetet sociale, ndërsa i kujton një shprehje të shkrimtarit Leon Tolstoi, Rama shkruan se ?Durimi nuk është pritje. S?është të presësh duarkryq. Kjo është përtaci. Durimi është të vazhdosh kur vazhdimi është i vështirë dhe i ngadaltë. Dy luftëtarët më të fuqishëm janë koha dhe durimi?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga