LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Na i solle zorrët në fyt"/Pas deklaratës së Olti Currit, Fifi i del në mbrojtje reperes shqiptare

25 Maj 2019, 14:17, Aktualitet CNA
"Na i solle zorrët në fyt"/Pas deklaratës së Olti

Pas këngës së publikuar nga Fifi “Habibi”,  ku dukej se i bënte diss reperes shqiptare Tayna në vargjet: ?S?më bon përshtypje nëse e ki belin e hollë, mos i jep vetes rëndësi se je t?u u kalb n?silikon?.

Por pas një viti, duket se Fifi i ka lënë pas mëritë, dhe ka mbështetur reperen. Ditën e djeshme Tayna postoi një foto me pazarin që kishte bërë dhe të cilat do i conte për bamirësi.

Më pas Olti Curri doli hapur kundra Tayna-s, pak pasi kjo publikoi në Instagram foton me ndihmat që po shpërndante për njerëzit në nevojë.

?O Tayna na i solle zorrët në fyt që publikon këto ?bamirësitë?. Për 50 euro pazar shkon bën story tjetra, kujton se do t?i japin titullin shenjtore.

Këtu, Fifi iu kundërpërgjigj duke thënë se ndërsa Tayna dhuron 50 euro, Olti Curri rri dhe e shikon.

?Pastaj, se 5 euro se 50 euro? Kjo ka bo diçka, bile ti rrin e flet?

Lajmet e fundit nga