LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Propozimi që “çmendi” Kanën/ Zbulohet çifti misterioz

25 Maj 2019, 14:16, Aktualitet CNA
Propozimi që “çmendi” Kanën/ Zbulohet çifti

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshëm që kanë parakaluar në tapetin e kuq në Kanë, por vëmendjen e paparacëve dhe mediave e vodhi një çift.

Një burrë u ul në gjunjë dhe i propozoi partneres së tij duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Mediat e huaja kanë zbuluar se çifti që u kthye në kryefjalën e këtyre ditëve janë milioneri grek Milos Kant, 63-vjeç dhe ylli i një reality-show në Portugali, Marguerite Aranha.

Ata kanë vetëm një muaj që njihen dhe kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale me marrëdhënien e tyre, teksa kanë bërë bujë të madhe me lajmin e propozimit të papritur.

 

 

Lajmet e fundit nga