LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bashkë me një Trëndafil”/ Meta publikon foton e veçantë me Arta Daden

25 Maj 2019, 13:06, Aktualitet CNA
“Bashkë me një Trëndafil”/ Meta publikon foton e

Presidenti Meta ka publikuar sot një foto me ish-ministren e Jashtme dhe ish-deputeten e PS-së, Arta Dade si dhe gazetarin Nikollë Lesi.

Ndërsa e cilëson si një ?Trëndafill mes trëndafilash?, Meta shprehet se me ish-deputeten socialiste Arta Dade ndanë shumë kujtime.

?Bashkë me Nikollën dhe me një Trëndafil që spikat mes trëndafilash, në Spiten, Lezhë. Me Artën sot ndamë shumë kujtime dhe ide?, shkruan Meta në një postim në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga