LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë/ Maunia humb kontrollin dhe përfundon në parcelë

25 Maj 2019, 15:26, Aktualitet CNA
Aksident i rëndë/ Maunia humb kontrollin dhe përfundon në

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë pranë fshatit Xibrakë në aksin rrugor Librazhd-Elbasan.

Mësohet se një maune ka dalë nga rruga duke përfunduar në një parcelë.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ndërkohë që nuk dihet ende nëse ka të lënduar./CNA.al

Lajmet e fundit nga