LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr me sende të forta mes fqinjëve/ Një i lënduar

25 Maj 2019, 14:56, Aktualitet CNA
Sherr me sende të forta mes fqinjëve/ Një i lënduar

Një konflikt me sende të forta është regjistruar mesditen e sotme në kryeqytet.

Mësohet se dy të rinj, fqinj me njëri-tjetrin për motive ende të paqarta janë konfiktuar me njëri tjetrin, debat i cili ka agravuar deri në përdorimin e sendeve të forta.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kosovarëve, ndërsa ka mbetur i plagosur shtetasi E. Pelinku i cili është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga