LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Para se të më prishen..."/ Enca tallet keq me meshkujt shqiptarë

25 Maj 2019, 14:39, Aktualitet CNA
"Para se të më prishen..."/ Enca tallet keq me meshkujt

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia komentohet shpesh herë për pamjen e saj. Së fundmi ajo ka ironizuar të gjithë meshkujt shqiptarë të cilët komentojnë gjoksin e saj.

“Një vajzë: ka gjoks të madh, një shqiptar injorant: Pornostare! Vdiqaaaa. Nuk është faji i askujt që e shihni vetëm në porno?,-shkruan ajo.

Më tej vijon me postimin e saj duke ironizuar të gjithë meshkujt që i drejtohen me këtë gjuhë.

“Ju lutem kursejini komentet e tilla para se të më prishen sytë (dhe para se të prisheni vetë?.

Lajmet e fundit nga