LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-“Me qetësi dhe dashuri”/ NATO bashkon Ramën dhe Metën

29 Mars 2019, 11:32, Aktualitet CNA

Shqipëria feston sot 10-vjetorin e anëtarësimit në NATO.

Në kuadër të këtyre festimeve, në Tiranë janë organizuar një sërë aktivitetesh, në sheshin Nënë Tereza.

Në këtë aktivitet ishin të pranishëm disa personalitete, por një detaj ra në sy, aktiviteti në fjalë bëri bashkë Ramën dhe Metën.

Presidenti Meta dhe kryeministri Rama duket se kanë lënë mënjanë ?mëritë? të paktën për një ditë.

Pas përplasjeve në distancë, që u duk edhe si një ?luftë e ftohtë? mes tyre, Rama dhe Meta me ?qetësi dhe dashuri? janë shfaqur sot në krah të njëri-tjetrit./CNA.al

Lajmet e fundit nga