LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë/ Gjendet një trup i pajetë 

29 Mars 2019, 09:41, Aktualitet CNA
E rëndë/ Gjendet një trup i pajetë 

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në det, në zonën e Portit të Durrësit.

Policia dhe polumbarët kanë shkuar menjëherë në vend të njoftuar nga punëtorët e portit dhe kanë nxjerrë trupin e pajetë nga uji.

Pas këqyrjes paraprake, policia ka deklaruar se trupi i përket shtetasit Xhelal Skënderi, një punëtor i Portit të Durrësit. Ndërkaq një grup hetimor i ngritur për ngjarjen po punon për zbardhjen e rrethanave.

Lajmet e fundit nga