LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shtypi i ditës, 29 mars 2019

29 Mars 2019, 07:50, Aktualitet CNA
Shtypi i ditës, 29 mars 2019

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 29 mars 2019:

?Gazeta Shqiptare? hapet me titullin ?Çmimet e apartamenteve në Tiranë dhe në rrethe?, ndërsa një tjetër titull vijon ?SMS para vrasjes: Më thuaj po e pe Jurgen Kurtin?.

?Panorama? ka si titull kryesor ?Vendimi i ri, zbardhen çmimet e apartamenteve?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Opozita rrethon Kuvendin, Basha: Zgjedhje e pakt me Ramën s?do të ketë?.

?Shekulli? ka si titull kryesor ?Inceneratori, Rama firmos kontratën dhe fsheh vendimin?, ndërsa një tjetër titull vijon ?DASH: Shqipëria asnjë progress kundër pastrimit të parave?.

?MAPO? hapet me titullin ?Drejtësi e korruptuar, 30 mijë ?dosje të vdekura? në Gjykatën e Lartë?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Opozita në rrugë, Edi Rama: Zgjedhje vetëm në vizin 2021?.

Lajmet e fundit nga