LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gjendja alarmante/ Lubonja: Kullat e Edi Ramës po na zënë diellin

28 Mars 2019, 21:32, Aktualitet CNA
Gjendja alarmante/ Lubonja: Kullat e Edi Ramës po na zënë diellin

Analisti Fatos Lubonja ka qenë i ftuar në emisionin ?Të paekspozuarit?, nga ku ka komentuar edhe qeverisjen nga Partia Socialiste.

Lubonja u ndal edhe tek ndërtimet pa kriter dhe gjendjen e spitaleve në vend. Sipas tij Rama nuk mendon për shqiptarët, por që të ndërtojnë kulla me oligarkët e vet.

?Spitalet janë si spitale lufte. E di ky që ne kemi ende kazanët, jo ato që jemi ne, por kazanët e plehrave. E di ky që shqiptarët nuk kanë më diell, sepse po ngrihen kulla.Ky nuk do të dijë më, por kërkojnë të ndërtojnë kulla bashkë me oligarkët e tij. Po zhvillohet gjithmonë e më shumë një tumor dhe po presim që të na hiqet tumori dhe të vdesim së bashku me Edi Ramën?,-tha ndër të tjera Lubonja. /CNA.al

Lajmet e fundit nga