LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Shtëpia e pionerit"/Bleona Qerreti bëhet nostalgjike dhe rrëfen fillimet e saj në muzikë

29 Mars 2019, 09:10, Aktualitet CNA
"Shtëpia e pionerit"/Bleona Qerreti bëhet nostalgjike dhe

Duket se së fundmi këngëtarja Bleona Qerreti, është bërë nostalgjike dhe ka shpërndarë me ndjekësit një foto të shkrepur gjatë periudhës së komunizmit.

Siç mund ta shihni edhe në faqen e gazetës e cila është bardh e zi, Bleona shfaqet me  një violinçelë në dorë e rrethuar nga bashkëmoshatarë të saj. Vlen të theksohet se me flokët e shkurtra dhe me baluke Bleona nuk njihet fare.

Po ashtu, kjo foto dëshmon më së miri se pasioni i këngëtares për muzikën ka nisur shumë herët dhe këtë e ka pohuar vetë ajo në përshkrimin krah fotos.

?Nisi pak si herët. Shtëpia e pionerit!?- shkruan Qereti.

 

 

Lajmet e fundit nga