LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tentativë grabitje në Tiranë/ Goditet me thikë dhe levë pronari i 'Exchange'-it

29 Mars 2019, 08:21, Aktualitet CNA

Një ngjarje e rendë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku dy persona kanë tentuar të grabisin pronarin e një pike të këmbimit valutor.

Pasi hasën në rezistencën e pronarit të ‘Exchange’-it, autorët e kanë qëlluar me thikë në bark dhe me levë duke e dhunuar.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Rrugën e Barrikadave, ndërsa policia ka bërë të mundur rrestimin e njërit prej autorëve dhe është vënë në ndjekje të tjetrit.

Ende nuk dihen të tjera detaje.

Lajmet e fundit nga