LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Grida Duma "kokë me kokë" me ambasadorin e OSBE/ Çfarë po “kurdis” ish-deputetja?

29 Mars 2019, 10:08, Aktualitet CNA

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma është fotografuar sot në një takim me kreun e prezencës së OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchardt.

Sikurse shikohet nga fotot e mëposhtem, duket se Duma dhe Borchardt, po zhvillojnë një takim dhe një bisedë seriozë në një nga kafet e një prej hoteleve të kryeqytetit.

Kujtojmë këtu se nga opozita ka pasur jo pak sulme ndaj OSBE-së gjatë kohëve të fundit,  pasi OSBE kritikoi vendimn e demokratëve për djegien e mandateve dhe kërkoi kthimin e tyre në Kuvend si dhe futjen në zgjedhjet lokale që do të mbahen më 30 qershor.

Ndërsa Grida Duma fotografohet në një takim ?kokë me kokë? me Borchardt.

Çfarë po ?kurdis? vallë ish-deputetja e Lulit?

 

Lajmet e fundit nga