LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Protestuesi mesazh të fortë/ NATO çliro shqiptarët, nga kryetarët  

29 Mars 2019, 10:42, Aktualitet CNA
Foto-Protestuesi mesazh të fortë/ NATO çliro shqiptarët,

Protestuesi i veçantë, Dilaver Nela, që ka qenë i pranishëm në thuajse të gjitha tubimet e fundit të opozitës ka qenë i pranishëm sot edhe në aktivitetin për 10-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO.

Me një tepsi mbi kokë, ai mbante mbi duar edhe një pankartë në të cilën shkruante ‘NATO çliro shqiptarët, nga kryetarët’.

Kujtojmë këtu se më parë ai është përzënë nga protesta e opozitës, për shkak të mesazheve, ndryshe nga PD dhe LSI-ja.

Protestuesi mbante një pankartë, në të cilën shkruhej ?S?ka Shqipëri, ka tre tepsi?, duke ju referuar kështu tre partive politike, PD, LSI dhe PS.

Foto-?S?ka Shqipëri, ka tre tepsi?/ Opozita përzë protestuesin

Lajmet e fundit nga