LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ed Sheeran nuk pyet për "luksin"/Sa ka shpenzuar për 18 banesa dhe 1 restorant?

29 Mars 2019, 20:45, Aktualitet CNA
Ed Sheeran nuk pyet për "luksin"/Sa ka shpenzuar për 18

Mediat britanike kanë publikuar se Ed Sheeran ka investuar fuqishëm në pronat e paluajtshme.

Sheeran mendohet se ka një pasuri prej 80 milionë sterlinash dhe duket se do ta shtojë pasurinë e tij duke marrë qiratë e pronave të reja që ka blerë.

Lajmet e fundit nga