LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E pabesueshme/4 ditë pasi i dha fund beqarisë, ylli i Hollivudit kërkon anulimin e martesës

29 Mars 2019, 20:30, Aktualitet CNA
E pabesueshme/4 ditë pasi i dha fund beqarisë, ylli i Hollivudit

Aktorit të famshëm të Hollivudit, Nicolas Cage duket se i mbaroi shpejt mjalti i martesës, pasi vetëm 4 ditë pasi i dha fund beqarisë, ai ka kërkuar anulimin e martesës.

Mediat raportojnë se ylli i filmit ?Face off? ka kërkuar anulimin e martesës nga bashkëshortja Erika Koike të mërkurën.

Regjistrimi në gjykatë tregon se aktori 55-vjeçar ka kërkuar divorc nëse anulimi nuk është i mundur.

Nicolas dhe Erika nisën të dilnin bashkë në prillin e vitit të kaluar, kur u fotografuan gjatë xhirimeve në Puerto Rico.

Aktori bëri kërkesë për një licencë martese me grimieren dhe u kurorëzua të shtunën në Las Vegas.

Kërkesa e papritur për anulimin e martesës së Cage vjen pas disa pamjeve të çuditshme që u publikuan disa ditë më parë kur aktori u filmua duke i bërtitur partneres në rrugë, i dehur.

?Gjatë gjithë kohës ai po përtiste ?do më marrë të gjitha paratë? dhe ?ish-i i saj është i droguar’?, raporton ?Daily Mail?.

Kjo ishte martesa e katërt e aktorit. Ai ka qenë i martuar më parë me Patricia Arquette nga viti 1995 deri në vitin 2001.

Pas ndarjes së tyre, Cage filloi të dilte me Lisa Marie Presley. Çifti u martua në gusht të vitit 2002 dhe u divorcua vetëm tre muaj pas martesës sekrete në Hawaii, sipas ?People?.

Cage u martua më pas në vitin 2004 me Alice Kim, një kameriere që punonte në një restorant të cilin ai e frekuentonte dhe bënë dhe një fëmijë që e pagëzuan me emrin Kal-El. Kal-El ishte fëmija i dytë i Cage pas Weston, i lindur në vitin 1990 me të dashurën e aktorit Christina Fulton.

Lajmet e fundit nga