LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Fiks-Fare paralajmëron skandalin/ Ja si u mashtruan ish të përndjekurit e Spaçit

23 Nëntor 2018, 18:50, Aktualitet CNA
Video-Fiks-Fare paralajmëron skandalin/ Ja si u mashtruan ish të

Mbrëmjen e sotme në emisionin Fiks-Fare do të transmetohet një tjetër skandal.

Moderatorët e këtij emisioni Devis Muka dhe Dorian Ramaliu kanë postuar në rrjetet sociale një video, në të cilën thonë se ish të përndjekurit e Spaçit kërkojnë pensionin si minator.

Megjithëse u premtua publikisht se do ta merrnin pensionin , për këtë u bë edhe një ligj, ata enden akoma nëpër institucione./ CNA.al

Lajmet e fundit nga