LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë e josh nga një mashkull/ Anjeza Maja shokon me përgjigjen

23 Nëntor 2018, 16:13, Aktualitet CNA

Anjeza Maja ishte e ftuara e Ermal Peçit dhe Sara Gjordenit në programin e sotshëm, LIVE në IN Tv, ?Trokit?. Anjeza duket e pandalshme me projektet, pasi pas ?Dance with me? po e shohim edhe me një rubrikë javore ?E zgjidha? në ERTv.

Moderatorja tregoi se nuk ishte ?Dance with me? shkaku i largimit nga Top Channel pasi edhe pa mbaruar sezoni i fundit, ajo e kishte marrë këtë vendim.

Si i duket sot prezantuesja që morri vendin e saj? A i ndjek? Ermali ftoi Anjezën në betejën e pyetjeve 4 në 6 sekonda, ku përveç të qeshuave e momenteve pikante zbuluam edhe disa preferenca të pa rrëfyera më parë.

Lajmet e fundit nga