LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E rëndë/ Hidhet në erë makina në mes të Vlorës

23 Nëntor 2018, 16:25, Aktualitet CNA

Qyteti i Vlorës është tronditur është tronditur gjatë mbrëmjes së sotme, pasi një makinë është hedhur në erë.

Në njoftimin  e policisë shkruhet ?Rreth orës 16:35, në hyrje të Vlorës pranë një karburanti ka shpërthyer në ecje automjeti i markës Benz.?

Si pasojë e shpërthimit ka mbetur i dëmtuar shtetasi A.A, 48, vjeç, i cili ndodhet në sallën e reanimacionit të Spitalit Rajonal Vlorë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet në lidhje me zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave./ CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga