LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Sandër Lleshi betohet ministër i Brendshëm

23 Nëntor 2018, 18:54, Aktualitet CNA

Pasditen e sotme Sandër Lleshi është betuar si ministër i ri i Brendshëm.

Ceremonia e betimit u mbajt në Institucionin e Presidencës.

Pas ekzekutimit të himnit, Lleshaj u betua përpara Kushtetutës dhe më pas firmosi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga