LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tronditet Vlora/ Të shtëna me armë zjarri

23 Nëntor 2018, 18:32, Aktualitet CNA
Tronditet Vlora/ Të shtëna me armë zjarri

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar gjatë mbrëmjes së sotme në qytetin e Vlorës.

Mësohet të shtënat janë regjistruar në lagjen ?29 Nëntori? dhe besohet se kanë nisur pas një sherri.

Ende nuk ka detaje lidhur me ngjarjen e po ashtu nuk dihet nëse ka të lënduar.

Gjithashtu pasditen e sotme në qytetin e Vlorës u hodh në erë një automjet.
Agron Alushaj 48 vjeç, humbi të dyja këmbët pas shpërthimit të lëndës eksplozive në makinën e tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga