LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

'Ka mbetur tek fjalori otoman'/ Rama i përgjigje Ylli Rakipit

23 Nëntor 2018, 16:40, Aktualitet CNA

Kryeministri Edi Rama ka reaguar, pasi moderatori Ylli Rakipi mbrëmjen e djeshme në emisionin të ?Të Paekspozuarit? tha se kryeministri ka mbetur tek fjalori otoman.

Sipas Ramës Ylli Rakipi ose siç e quan ai ?Yllli Kadriu? ka filluar sulmin ndaj qeverisë që në momentin, kur kjo e e fundit i largoi nga pallati i tij ?10-katësh? OSHEE-në e cila ndodhej aty me qira.

?Të gjithë më pyesin pse ?Të paekspozuarit? dhe Ylli Kadriu ose i quajturi ndryshe Ylli Rakipi më sulmojnë vazhdimisht. Në fakt Ylli Kadriu i ofroi zyra OSHEE-së në pallatin  10-katesh të tij zyra nga ku  merrte 2.561.334 euro qira plus 39 mijë euro garanci?, – tha Rama në rubrikën ?Përgjigja ime?./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga