LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vajza transformohet në kukullën Bratz/ Fotot bëhen virale online

8 Nëntor 2017, 23:45, Aktualitet CNA

Kjo është Promise Tamang, një makeup artiste profesionale e cila ka aftësinë të transformohet në çdo lloj personazhi që dëshiron. Në faqen e saj në Instagram Tamang e përshkruan veten si një ?qënie kameleon? dhe ?mbretëresha e transformimit?, dhe sinqerisht kjo nuk ka nevojë për debat, pasi puna e saj flet vetë.

Transformime të llojit si Sailor Moon, apo Mariah Carey janë totalisht të pabesueshme. Madje ajo është bërë dhe si këngëtari Ed Sheeran.

Por ajo që i mahniti të gjithëve është transformimi i saj si një kukull Bratz. Nëse i keni harruar këto kukulla ju kemi sjellë një që ta rikujtoni.

Me buzë të mëdha, sy gjigandë, dhe kokë të madhe, ajo e ka qarë totalish këtë ndryshim./CityNews

Lajmet e fundit nga