LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Veshjet të cilat familja Kardashian dëshiron që ju ti harroni

8 Nëntor 2017, 21:40, Aktualitet CNA

Në vitin 2017, klani Kardashian-Jenner festoi një dekadë të tërë që del në transmetim. Në rrëfimet e tyre të para, për sezonin e njëmbëdhjetë të shfaqjes jashtëzakonisht problematike, Kim dhe Khloe, u tallën me mënyrën se si ato tingëllonin në TV, dhe me mënyrën se si visheshin.

Kishte një kohë kur Kim mundohej të përshtatej çizmet me çantën, dhe mundësisht në ngjyrën leopard. Preferonte rrobat e momentit, ato më të njohurat, dhe me modele të veçanta.

Hidhini një sy veshjeve të cilat Kardashianet i urrejnë që nga viti 2008 e më lart./CityNews

Lajmet e fundit nga