LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

 Foto/ Ylli i reality show ka një version sportiv shumë ndryshe nga ai juaji

8 Nëntor 2017, 22:30, Aktualitet CNA

Kim Kardashian mbrëmjen e kaluar e kaloi në Los Angeles me motrat Khloe dhe Kourtney për të bërë disa ushtrime sportive. Në një farë mënyre ajo ja arrin të duket dhe me stil dhe në formë për disa ushtrime fitnessi. Ajo hodhi mbi supe një xhaketë ngjyë të zezë, dhe poshtë saj kishte një bluze me rripa tip crop.

Gjithashtu nuk harroi të vishte atletet e dizenjuara nga bashkëshorti i saj, Kanye West të cilat i ka reklamuar dhe provuar vetë e para. Kjo është jeta kur martohesh me një stilist./CityNews

Lajmet e fundit nga