LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Caitlyn Jenner nuk mund të qëndrojë pa fyer familjen Kardashian

8 Nëntor 2017, 22:10, Aktualitet CNA

Nëse keni parë shfaqjen kohëve të fundit, do e kishit vënë re konfliktin që po ndodh mes Caitlyn Jenner dhe familjes së madhe Kardashian. Dramat kanë filluar që me daljen e librit autobiografik të Caitlyn ?Secrets of my Life? ku portretizohej figura e babait të Kardashianëve në një mënyrë jo të denjë për të dhe per familjen e madhe.

Në një mbledhje me disa studentë në Cambridge, Caitlyn tregon dhe për mënyrën se si e ka përballuar këtë situatë me familjen.

?Të them të drejtën nuk flas me to. Me Kim u bë një vit që nuk flas? tregon Caitlyn./CityNews

Lajmet e fundit nga